Tata Vista xenonLadaGAZelaPasagon Honker
KDB Auto - Service Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer marek: TATA Motors, FSO, Lada, GAZela, DZT
Serwis samochodów wszystkich marek


Udzielamy gwarancji na wszystkie części zamienne oraz wykonywane naprawy.

Nasz adres:
45-273 Opole ul.Pużaka 8

TATA INDICA Vista

Indica Vista jest to zbudowany od podstaw, całkowicie nowy model, który korzysta z nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Wyrazista stylistyka, smukła linia nadwozia z wyraźnie zarysowanymi krawędziami, grill o strukturze plastra miodu z zachodzącymi na maskę reflektorami sprawiają, że Indica Vista doskonale znajduje kompromis pomiędzy tradycją, a nowoczesnością.

W kwestii komfortu Indica Vista także zaskakuje wieloma nowymi rozwiązaniami i miłymi akcentami. Odpowiednio duże  wymiary i nowoczesna aranżacja wnętrza zapewniają niespotykaną w tej klasie przestronność. Pojemność bagażnika wynosi 232l, a przestrzeń bagażową można powiększyć dzięki dzielonej tylnej kanapie w proporcjach 60:40. Wnętrze pojazdu dodatkowo wyposażone jest w wiele praktycznych schowków oraz dwa gniazda 12V. Wydajny układ klimatyzacji zapewnia komfortową podróż latem, a w okresie jesienno-zimowym sprawnie odprowadza wilgoć i usuwa parę z szyb. Precyzyjnie wyprofilowane fotele oraz regulowana wysokość kolumny kierownicy odpowiadają z kolei za wygodną i komfortową pozycję.

By ułatwić poruszanie się po mieście Indica Vista została wyposażona w hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego. Manewry na ciasnych parkingach i zatłoczonych ulicach będą łatwiejsze także dzięki małemu promieniowi skrętu, który wynosi jedynie 5 metrów.

Samochód napędzany jest przez opracowane w kooperacji z Fiatem nowe silniki: wyposażony w zmienne fazy rozrządu silnik benzynowy 1,4 Safire o mocy 75KM oraz oszczędny, wykorzystujący technologię Common Rail, wysokoprężny silnik 1,3 o takiej samej mocy.

Cennik oraz dane techniczne modelu TATA Indica Vista: Ulotka TATA Indica Vista

Gwarancja mechaniczna: 3 lata lub 100 000 km oraz 24h Assistance
Gwarancja perforacyjna: 6 lat

vista 1vista 2vista 3vista 4vista 5vista 7vista 6vista 8vista 9

SPRZEDAŻ RATALNA:
- KREDYTY (bez pierwszej wpłaty, okres kredytowania do 10 lat)
- LEASINGI (pierwsza wpłata 1%, okres leasingowania do 5 lat)
Wszystkie formalności są załatwiane w salonie.

Możliwość założenia instalacji gazowej LPG z wtryskiem sekwencyjnym.
Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz sprzedaż części.

Pełna oferta na stronie: www.kdb.otomoto.pl